MAZI YAKAMOZ PANSİYONA HOŞGELDİNİZ

Bodrumun en güzel koylarından birisi olan Mazı Koyunda zeytin bahçesi içerinde denize sıfır kendine ait plajı olan 12 adet 3 yataklı bungalovlardan oluşmaktadır.

Doğayla iç içe olan tesisimizde odalarımız klimalı ve 24 saat sıcak su bulunan banyo ve tuvaleti içindedir.  Pansiyonumuzun giriş bölümünde araçlarınızı gönül rahatlığı ile park edebileceğiniz otoparkımız bulunmaktadır.

Sabahları kuş sesleri ile uyanacağınız Yakamoz Pansiyon, tam pansiyon hizmet sunmaktadır. Tesisimizde özenle hazırlanmış köy kahvaltısı ve ege yemekleri, ızgara, günlük balık, ve muhteşem ege mezeleriyle damaklarınıza yepyeni lezzetler sunmaktadır.

Ayrıca günübirlik plajımızı kullanmak isteyen müşterilerimiz içinde yerli yabancı içeceklerimiz,  ara sıcak ve yemek servisimiz de bulunmaktadır.

Şehirlerin gürültüsünden uzak, tertemiz deniz, muhteşem lezzetlerimiz ile misafirlerimizi Yakamoz Pansiyon’a bekliyoruz.

Yakamoz Pansiyon bir aile işletmesi olduğu için gelen misafirlerimiz müşteri değil ailemizden biri olarak karşılanmaktadır.  Amacımız misafirlerimizi kendi evlerinin rahatlığında yılın tüm yorgunluğu alacak sakin bir tatil geçirmelerini sağlamaktır.

Sabahları bahçemizden ve köyümüzün taptaze ürünleri ile sizleri güzel bir kahvaltı ile karşılıyoruz.  Kahvaltıdan sonra bir anda bahçemizde dalga sesleri eşliğinde kahvenizi yudumlarken bulacaksınız kendinizi.

Plajımızda bulunan şezlonglara uzanarak bir taraftan kitabınızı okumanın ve güneşin keyfini çıkartırken bulacaksınız.

Öğlen bahçemizde zeytinyağlı ege yemekleri karşılayacak sizleri Cansel hanım’ın mutfağından.

Beşi çayından önce yazları her gün ziyaret eden dondurmacının yolunu gözlerken bulacaksınız birden.

Akşam Mesut beyin mangalda hazırladığı balıkları yerken yanında kabak çiçeği dolmasından, börülce salatasına kadar her akşam ayrı bir lezzeti tadacaksınız Cansel Hanım’ın mutfağından.

Yemekten sonra yan masadaki misafirlerimiz ile bir anda aile sohbetinde bulacaksınız kendinizi.

En başta söylediğimiz gibi Yakamoz Pansiyon bir aile işletmesi ve bu sıcaklığı tüm misafirlerimiz hissetmektedir.